Vážení zákazníci, optika Hybešova a Gajdošova bude ve dnech 17. a 18. června 2024 z důvodu rekonstrukce zavřena. Optika Gajdošova bude zavřena až do 21. června. Děkujeme za pochopení.

Brno, Hybešova +420 734 346 714

Brno, Vídeňská +420 731 494 189

Brno, Gajdošova +420 731 617 177

Dětské brýle

Postaráme se i o vaše ratolesti a vybereme jim vhodné dětské brýle.

Zvláště u dětí je kvalitní péče o zrak velmi důležitá pro správnou funkci zraku v pozdějším věku. Proto nabízíme širokou škálu veselých a pohodlných brýlí, které budou rády nosit.

Najdete u nás bohatý sortiment odolných brýlových obrub různých tvarů a materiálů, ze kterých si vybere každé dítě. Pro menší děti, které jsou neustále v pohybu jsou nejvhodnější celoobrubové brýle, které vydrží i nějaký ten pád. Ty větší mohou nosit i brýle na silon, tzv. poloobruby, které jsou u nás také k dostání.

Pokud dítě musí nosit dioptrické brýle, je důležité, aby mělo takové, které mu dokonale padnou. Vybírat byste měli rámy, které se hodí k tváři dítěte, a které dobře drží na malém obličeji. Abyste zabránili jejich sklouzávání, ujistěte se, že správně sedí na kořenu nosu. S výběrem správné velikosti vám samozřejmě ochotně poradíme a všechny brýle si vaše ratolesti mohou důkladně vyzkoušet.

Děti rychle rostou, proto je od začátku dobré počítat s tím, že brýle budete muset kupovat pravidelně. Přesto se nevyplatí snažit se ušetřit a kupovat rovnou větší velikost. Brýle musí perfektně sedět, aby nepadaly z obličeje nebo naopak netlačily. Vyplatí se pořídit brýle s kvalitními tvrzenými skly nebo úpravou proti poškrábání, které odolají kdejaké lumpárně.

Protože děti většinou tráví hodně času běháním venku, doporučujeme také pořídit kvalitní sluneční brýle s UV filtrem, které zamezí poškozování zraku. Pro malé neposedy se hodí odolné sportovní brýle, které vydrží náročnější podmínky při různých fyzických aktivitách. Společně vybereme takové brýle, které budou nejen plnit svoji funkci, ale budou se taky pohodlně nosit.

Dětské brýle

Naše další služby

Potřebujete druhé brýle, doplňky k brýlím nebo jen přeměřit zrak? Podívejte se na naše další služby.

Přijímáme benefitní karty

V našich optikách můžete využít k platbě tyto benefitní karty nebo vám můžeme na objednané zboží vystavit fakturu.

Zvětšit text
Oddálit text Přiblížit text