Vážení zákazníci, optika Hybešova a Gajdošova bude ve dnech 17. a 18. června 2024 z důvodu rekonstrukce zavřena. Optika Gajdošova bude zavřena až do 21. června. Děkujeme za pochopení.

Brno, Hybešova +420 734 346 714

Brno, Vídeňská +420 731 494 189

Brno, Gajdošova +420 731 617 177

Měření zraku

Pravidelné měření zraku je důležité pro udržení zdravých očí a dobrého vidění a má sloužit zejména jako prevence. Mnoho lidí si ani neuvědomuje, že nějaký problém se zrakem má. Objednejte se na měření zraku včas a předejděte pozdějším problémům.

O váš zrak se postarají vysokoškolsky vzdělaní specialisté, kteří vám s pomocí nejmodernějších přístrojů změří zrak s naprosto přesnými výsledky. Díky tomu společně vybereme ty správné brýlové čočky podle aktuálních hodnot, které nejlépe splní vaše individuální potřeby.

KDY JÍT NA MĚŘENÍ ZRAKU A PROČ?

Pravidelná kontrola zraku se doporučuje, i když nemáte žádné akutní problémy. Některé oční nemoci a poruchy se mohou objevit bez zjevných příznaků, takže pravidelné vyšetření může pomoci včas odhalit potenciální oční onemocnění nebo deformace.

Zbystřit byste měli zejména, pokud pociťujete sníženou ostrost vidění nebo máte obtíže se čtením. Někdy mohou problémy se zrakem způsobovat bolesti hlavy nebo pocit sucha a zarudnutí očí. V takovém případě měření neodkládejte a objednejte co nejdříve.

JAK MĚŘENÍ ZRAKU PROBÍHÁ A JAK DLOUHO TRVÁ?

Měření zraku je zcela bezbolestné a trvá přibližně 30 minut.

KDO MĚŘÍ ZRAK?

Profesionálnímu měření zraku se věnuje obor optometrie, které provádí vysokoškolsky vzdělaný optometrista.

Pokud při měření zraku optometrista zjistí nějaké oční onemocnění, doporučí vám návštěvu očního lékaře, který se věnuje již samotnému léčení zdravotního problému.

JAK ČASTO MĚŘIT ZRAK?

Zrak se v průběhu života vyvíjí, proto je měření doporučováno absolvovat pravidelně v závislosti na věku a stavu vašeho zraku. Všeobecně se doporučuje měření absolvovat přibližně jednou za 1-2 roky.

Máte-li zájem objednat se na měření zraku do jedné z našich optik, můžete to udělat třemi způsoby:

Online:

Telefonicky přímo na optice:

Brno Hybešova - 734 346 714
Brno Vídeňská - 731 494 189

Nebo osobně na kterékoli naši optice.

Měření zraku

Naše další služby

Potřebujete druhé brýle, doplňky k brýlím nebo jen přeměřit zrak? Podívejte se na naše další služby.

Přijímáme benefitní karty

V našich optikách můžete využít k platbě tyto benefitní karty nebo vám můžeme na objednané zboží vystavit fakturu.

Zvětšit text
Oddálit text Přiblížit text