Vážení zákazníci, optika Hybešova a Gajdošova bude ve dnech 17. a 18. června 2024 z důvodu rekonstrukce zavřena. Optika Gajdošova bude zavřena až do 21. června. Děkujeme za pochopení.

Brno, Hybešova +420 734 346 714

Brno, Vídeňská +420 731 494 189

Brno, Gajdošova +420 731 617 177

O nás

Název optiky Valore znamená v italštině “hodnota”, proto od samého začátku klademe důraz na osobní přístup, nejmodernější vyšetřovací techniku a nadčasový design.

Historie optiky

Jsme optika s více než 12ti letou praxí. První klienty jsme přivítali na podzim v roce 2010, když jsme otevřeli pobočku na Hybešové. O necelé tři roky později jsme otevírali další optiku na Gajdošové a v roce 2014 zatím poslední na Vídeňské.

K založení optiky nás přivedla touha nabízet lidem nejen zboží, ale hlavně hodnotu. Bojujeme za to, aby brýle nebyly něčím, za co se má člověk stydět, ale naopak se staly zajímavým doplňkem jeho osobnosti.

Fotografie

únor

2013

O tři roky později jsme otevřeli druhou optiku na Gajdošové.

Fotografie

říjen

2010

Přivítali jsme první zákazníky na Hybešové.

Fotografie

květen

2014

Svoje dveře otevřela prozatím poslední pobočka naší optiky na Vídeňské.

Jak to u nás vypadá

Prohlédněte si naše optiky a vyberte si tu svoji.

Na co jsme pyšní

Dlouhodobě spolupracujeme s Fakultní nemocnicí u svaté Anny, kde podporujeme odběrové centrum. Dárcům za jejich laskavost zdarma změříme zrak a poskytneme finanční příspěvek na dioptrické nebo sluneční brýle.

Naše optiky jsou registrovaná zdravotnická zařízení, kde lze využívat Fond kulturních a sociálních potřeb (FKSP). Také jsme zapsaní v Národním registru poskytovatelů zdravotnických služeb (USIZ).

Přehrát video
Zvětšit text
Oddálit text Přiblížit text