Vážení zákazníci, optika Hybešova a Gajdošova bude ve dnech 17. a 18. června 2024 z důvodu rekonstrukce zavřena. Optika Gajdošova bude zavřena až do 21. června. Děkujeme za pochopení.

Brno, Hybešova +420 734 346 714

Brno, Vídeňská +420 731 494 189

Brno, Gajdošova +420 731 617 177

Ochranné pracovní brýle

Ať už pracujete se dřevem, sváříte, sléváte nebo pracujete na počítači, tak společně vybereme vhodné ochranné pracovní brýle.

Naše ochranné pracovní brýle splňují přísné bezpečnostní normy a jsou vyráběné z vysoce odolných materiálů. Rádi vám je připravíme ve verzi bez dioptrií nebo na míru s dioptriemi.

Jelikož se výrobou ochranných brýlí zabýváme již od našeho vzniku, garantujeme společnostem nebo i jednotlivcům zajištění nejvyšší kvality a následného servisu. Ručíme za to, že ochranné brýle od nás jsou certifikovány a splní veškeré požadavky.

V dnešní době, kdy řada lidí tráví spoustu času na počítači, roste obliba používání brýlí s filtrem modrého světla. Právě z častého sledování obrazovek počítače, televize nebo telefonu vás časem může začít trápit únava očí, pálení a celkové snižování kvality zraku. Tyto problémy lze pomocí brýlí s filtrem modrého světla výrazně omezit.

Ochranné pracovní brýle

Naše další služby

Potřebujete druhé brýle, doplňky k brýlím nebo jen přeměřit zrak? Podívejte se na naše další služby.

Přijímáme benefitní karty

V našich optikách můžete využít k platbě tyto benefitní karty nebo vám můžeme na objednané zboží vystavit fakturu.

Zvětšit text
Oddálit text Přiblížit text